ورق های ضد سایش هاردوکس پیشروترین ورق های فولادی مقاوم در برابر سایش در جهان هستند. سختی بی نظیر و استحکام در برابر ضربه، بهره وری بالا، دوام بیشتر و عمر مفید تجهیزات شما را تضمین می کند. علاوه بر این، طیف گسترده ای از درجه ها و ضخامت ها به صفحات ضد سایش هاردوکس اجازه می دهد تا با نیاز های شما مطابقت پیدا کنند. صفحات ضد سایش هاردوکس همچنین بهره وری فرآیند را افزایش می دهند. صفحات ضد سایش هاردوکس با ترکیبی از سختی و چقرمگی بالا، فولاد مقاوم در برابر سایش انتخابی برای افزایش طول عمر تجهیزات، قطعات و سازه‌ ها در چالش ‌برانگیزترین و آسیب زننده ترین محیط ‌ها هستند.

صفحات ضد سایش هاردوکس در درجه های از ۴۰۰ HBW تا بیش از ۶۰۰ HBW (برای موارد شدید) و ضخامت های ۰.۷ میلی متر تا ۱۶۰ میلی متر در دسترس هستند. تمام گریدهای هاردوکس دارای ضمانت سختی در سراسر ضخامت هستند.

چرا باید صفحات ضد سایش هاردوکس Hardox را انتخاب کرد؟

ویژگی های سازگار

هر یک از صفحات ضد سایش هاردوکس در هر جهت از سختی یکسانی برخوردار است. هیچ صفحه دیگری دارای سختی، چقرمگی، ضخامت، خواص شیمیایی و یکپارچگی یکسان نیست.

فولاد تمیز

صفحات ضد سایش هاردوکس کاملاً با یک ماتریس مارتنزیتی ساخته شده اند. جهت گیری تصادفی کامل و اندازه دانه کوچک، خلوص بالا و مقدار کم برای چقرمگی در دما های پایین تضمین شده است.

ارزش ماندگار

صفحات ضد سایش هاردوکس قوی ترین برند محصول فولاد مقاوم در برابر سایش در جهان است. بیش از ۴۰ سال به عنوان یک بازار جهانی و رهبر نوآوری، موقعیت منحصر به فردی ایجاد کرده است. تجهیزات تولید شده با صفحات ضد سایش هاردوکس دارای ارزش بالاتری هستند.

مقاومت در برابر ترک

صفحات ضد سایش هاردوکس  به عنوان فولاد تمیز منجر به مقاومت در برابر ترک، مقاومت بسیار بالا در برابر ضربه و جذب انرژی فوق العاده بالا می شود.

جهانی و همه کاره

صفحات ضد سایش هاردوکس واقعی، جهانی هستند. صفحات ضد سایش هاردوکس در انبار در تمام قاره ها و در بیش از ۵۰ کشور موجود است. از ضخامت ۰.۷ میلیمتر تا ۱۶۰ میلی متر ضخامت. از صفحات ضد سایش هاردوکس سخت گرفته تا سخت ترین صفحات ضد سایش هاردوکس در جهان موجود است. صفحات ضد سایش هاردوکس از عمر مفید برخوردار است.

صفحات ضد سایش هاردوکس مقاوم در دمای بالا

این صفحات ضد سایش هاردوکس مقاوم در برابر دمای بالا است. صفحات ضد سایش هاردوکس در دمای بالا مقاومت در برابر سایش شدید را در دما های بالا در محدوده ۳۰۰ تا ۵۰۰ درجه سانتیگراد ارائه می دهند. در حالی که فولاد های سنتی خاموش شده و مقاوم در برابر سایش سختی خود را در دمای بیش از ۲۰۰ درجه سانتیگراد از دست می دهند، صفحات ضد سایش هاردوکس در دمای بالا سختی خود را حتی در دماهای تا ۵۰۰ درجه سانتی گراد حفظ می کنند. خواص آن با استفاده از مواد خام با کیفیت بالا همراه با فرآیند تولید به دقت کنترل شده به دست می آید. صفحات ضد سایش هاردوکس با دمای بالا دارای سختی ۴۰۰ HBW در زمان تحویل است و ضخامت بین ۵ تا ۵۱ میلی متر در دسترس است.

صفحات ضد سایش هاردوکس سخت

صفحات ضد سایش هاردوکس سخت، سخت ترین صفحه ضد سایش جهان با سختی اسمی ۶۰ HRC و سختی معمولی ۶۵۰-۷۰۰ HBW است.

صفحات ضد سایش هاردوکس  ۵۵۰ و۶۰۰ 

با سختی اسمی به ترتیب ۵۵۰ HBW و ۶۰۰ HBW، صفحات ضد سایش هاردوکس ۵۵۰ و ۶۰۰ مواد خاموش و تمپر شده هستند که می توانند عمر مفید قطعات را در کاربرد هایی که نیاز به مقاومت بالا و فوق العاده در برابر سایش دارند، به شدت بهبود بخشند. محصولات متناسب با انواع کاربرد های خاص یا مسائل مربوط به سایش در دسترس هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید صفحات ضد سایش هاردوکس Hardox می توانید با کارنشاسان تیم الوندی تماس حاصل فرمایید.

صفحات ضد سایش هاردوکس  HiAce 

این صفحات ضد سایش هاردوکس، نوعی فولاد جدید است که ترکیبی از مقاومت در برابر سایش و خوردگی را داراست. برای مقاومت در برابر سایش در محیط ‌های اسیدی با pH پایین این نوع از صفحات ضد سایش هاردوکس توصیه شده است. تجهیزات ممکن است توسط ترکیبی از اسید ها، سولفات ها یا نمک های حاوی کلرید مورد خوردگی قرار گیرند. اسید های قوی و تهاجمی سطح فولاد را اکسید می کنند و عمر مفید آن را کاهش می دهند، در نتیجه فولاد بهره وری را از دست می دهد و نیاز به افزایش تعمیر و نگهداری را افزایش می دهند. اما صفحات ضد سایش هاردوکس HiAce می تواند در محیط های اسیدی نیز پایدار و مقاوم باشد و در نتیجه نیاز به تعویض و تعمیر را کاهش می دهند. صفحات ضد سایش هاردوکس  HiAce به شدت فرآیند اکسیداسیون را کند می کند و در عین حال به همان سطوح فولاد مقاوم در برابر سایش ۴۵۰ HBW معمولی در محیط های معمولی عمل می کند. چقرمگی بالا تضمین شده در دما های پایین پتانسیل بیشتری را برای بیشتر کاربرد های چالش برانگیز می دهد. صفحات ضد سایش هاردوکس در محدوده ضخامت ۴ میلی متر تا ۲۵.۴ میلی متر، صفحات ضد سایش هاردوکس HiAce در شرایط با سطوح pH پایین موجود است و در مقایسه با فولاد ۴۰۰ HBW معمولی، عمر تجهیزات را تا ۳ برابر بیشتر می کند.

صفحات ضد سایش هاردوکس ۵۰۰

زمانی که شکل پذیری و مقاومت در برابر سایش آن چیزی است که به آن نیاز دارید، صفحات ضد سایش هاردوکس ۵۰۰ تاف را انتخاب کنید. Hardox 500 Tuf  صفحات ضد سایش هاردوکس تاف، یک فولاد مقاوم در برابر سایش است که هم دوام با عملکرد بالا و هم شکل پذیری عالی را ارائه می دهد. اولین نوع صفحات ضد سایش هاردوکس تاف، ۵۰۰ HBW با خواص ساختاری فوق العاده است. این سختی فوق العاده و چقرمگی تضمین شده را در یک صفحه سایش ارائه می دهد. این ماده در مقایسه با فولاد مقاوم در برابر سایش ۴۰۰ HBW معمولی، عمر مفید ۷۰ تا ۱۰۰ درصد بیشتری را ارائه می‌کند و شامل محافظت در برابر سایش است. در ضخامت ۴ میلی متر تا ۲۵.۴ میلی متر موجود است و دارای مقاومت ضربه ای تضمین شده تا ۲۷ ژول در -۲۰ درجه سانتی گراد است. 

از آن جایی که در توضیحات قبلی بیان شد، صفحات ضد سایش هاردوکس یکی از مقاوم ترین ورق های فولادی در سطح جهان هستند پس خرید صفحات ضد سایش هاردوکس نیازمند دقت و حساسیت بالایی در انتخاب تولید کنندگان چینی دارد. این فرآیند انتخاب فروشنده صفحات ضد سایش هاردوکس از چین، فرآیندی زمان بر و نیازمند دقت بالاست. 

گروه الوندی در ابتدا با دریافت مشخصات فنی محصول از طرف قرارداد و متقاضی خرید صفحات ضد سایش هاردوکس از چین، گروهی از برترین تولید کنندگان صفحات ضد سایش هاردوکس Hardox را شناسایی می کند و از صحت کار آن ها اطمینان حاصل می کند. پس از آن لیست تهیه شده را بر اساس کیفیت دسته بندی می کند و در مرحله بعد از سورسینگ صفحات ضد سایش هاردوکس Hardox از چین، تریدر هایی که خود را عضو کارخانه اصلی و تولید کننده صفحات ضد سایش هاردوکس Hardox معرفی کرده اند از لیست حذف می شوند تا از کیفیت و اصالت محصولات مطمئن شد و ریسک دریافت صفحات ضد سایش هاردوکس Hardox  تقلبی را به صفر رساند. همچنین در این مرحله سورسینگ صفحات ضد سایش هاردوکس Hardox  از چین، با فیلتر کردن این تجار توسط گروه الوندی، خرید و تامین صفحات ضد سایش هاردوکس Hardox بدون واسطه است و همین موضوع باعث کاهش قیمت و هزینه خرید محصول می شود. در نهایت در طی این پروسه انتخاب تولید کننده نهایی برای خرید صفحات ضد سایش هاردوکس Hardox از چین پس از اعتبار سنجی و تایید کارخانه مورد نظر صورت می گیرد و در نهایت خرید صفحات ضد سایش هاردوکس Hardox از چین انجام می شود.

قابل ذکر است که در سورسینگ صفحات ضد سایش هاردوکس Hardox بر اساس حداقل میزان تقاضای متقاضی برابر و حداقل میزان فروش کارخانه، ممکن است نیاز به تغییر کارخانه اولویت اول به دوم و یا سوم باشد. البته با توجه به نام پر آوازه تیم الوندی در برخی از کارخانه ها،  این تیم در صورت مذاکره می تواند شرط حداقلی خرید را تا حدی از بین ببرد. در صورتی که تیم مذاکره کننده نتواند حداقل سفارشات صفحات ضد سایش هاردوکس Hardox را کاهش دهد مراحل مذکور سورسینگ از نو اجرا می شوند. در این مرحله اولویت روی تولیدکنندگان با اولویت دوم است و در این مورد تامین از کارخانه ها و تامین کنندگان و انبارهایی که محصولات کارخانجات را به فروش می رسانند صورت می گیرد.

ارزیابی و اعتبارسنجی تولیدکنندگان چینی

پس از شناسایی تولیدکنندگان صفحات ضد سایش هاردوکس Hardox در چین و اطمینان از اعتبار آن برای انتخاب بهترین شرکت، تقاضای خرید صفحات ضد سایش هاردوکس Hardox بر اساس بهترین کیفیت های موجود انجام می گیرد. در ای مرحله، میزان سرمایه اولیه شرکت، وضعیت در شبکه ی بانکی و سیستم قضایی چین از لحاظ تعداد شکایت های ثبت شده و رای های صادره و امثال این اطلاعات بررسی می شود تا از خوشنامی شرکت تولید کننده صفحات ضد سایش هاردوکس Hardox  اطمینان حاصل شود و در نهایت بر اساس امتیازی که هر شرکت داشت، شرکت برنده انتخاب شده و خرید صفحات ضد سایش هاردوکس Hardox از آن صورت می گیرد. 

از سری اقدامات بعدی در راستای تامین صفحات ضد سایش هاردوکس Hardox از چین بازدید از کارخانه تولید کننده، بررسی کیفیت محصولات تولیدی، وضعیت تولید و نگهداری محصولات، توان عملیاتی کارخانه و امکانات کنترل کیفی و آزمایشگاهی است. پس از اطلاع شرایط موجود به کارفرما و تایید ایشان، خرید صفحات ضد سایش هاردوکس Hardox صورت می گیرد. 

پس از ثبت سفارش خرید صفحات ضد سایش هاردوکس Hardox توسط کافرما، می توان این مبلغ را به صورت یوان چین پرداخت کرد. از دیگر خدمات همراهی تیم الوندی با شما مشتریان گرامی در پروسه تامین صفحات ضد سایش هاردوکس Hardox ازچین، ارائه خدمات ترجمه چینی، انگلیسی و فارسی است. شما می توانید با هماهنگی با تیم الوندی، درخواست مترجم برای هر یک از زبان های مذکور را ثبت کنید و از این خدمات نیز بهره ببرید. 

Scroll to Top