نمایشگاه GPOWER

The 18th China (Shanghai) International Power and Generating Sets Exhibition (GPOWER)

زمان: ۲۱ تا ۲۳ آپریل ۲۰۱۹ برابر با اول تا سوم اردیبهشت ۹۸

محل برگزاری: مرکز جدید نمایشگاه‌های بین المللی شانگهای، چین

 

یکی از فعالیت‌هایی که در قالب مترجم زبان چینی انجام میگیرد همراهی بازدیدکنندگان در نمایشگاه‌های برگزار شده در چین می‌باشد. بازدیدکنندگان و مشتریان محترم ایرانی با توجه به تخصص، پیشه و مهارت خود نمایشگاه‌ مورد نظر خود جهت بازدید را انتخاب نموده و پس از آن جهت بازدید از نمایشگاه و اقامت هماهنگی های لازم را انجام می‌دهند.

جهت مذاکره و آشنایی با تولیدکنندگان صنایع مختلف و همچنین برگزاری جلسات و بازدید از کارخانجات تولید کنندگان همراهی یک مترجم زبان چینی و انگلیسی که مسلط به اصطلاحات و لغات فنی و قراردادی می‌باشد، بهره‌وری بازدید شما از نمایشگاه را افزایش خواهد داد.

در صورت نیاز به مترجم در مدت زمان حضور در نمایشگاه و رایزنی و مذاکره با تولیدکنندگان چینی و همچنین ارایه خدمات سورسینگ و یافتن و ارزیابی تولیدکنندگان چینی میتوانید از بخش تماس با ما هماهنگی لازم جهت حضور و استفاده از خدمات تیم ما را انجام دهید.

 

نمایشگاه GPOWER 2019

نمایشگاه GPOWER

بازدید از نمایشگاه دیزل ژنراتور چین

نمایشگاه GPOWER از سال ۲۰۰۲ تا کنون هر ساله در شهر شانگهای چین برگزار می‌گردد. با توجه به حضور شرکت های بین المللی و شرکت های مطرح چینی در این زمینه این نمایشگاه به عرصه‌ای قابل اعتماد برای فعالان و متخصصین صنعت برق و تجهیزات تولید آن تبدیل شده است.

تولیدکنندگان، بازرگانان و فعالان صنعت برق هر ساله از اقصی نقاط جهان جهت حضور در این رویداد منحصر به فرد در شهر شانگهای گرد هم آمده تا از به روزترین دستاوردها و تجهیزات این صنعت رو نمایی و بازدید نمایند. تولیدکنندگان و برندهای معتبری نظیر کامینز، پرکینز، وی چای، هیموینزا، پاورلینک، میتسوبیشی و بسیاری تولیدکنندگان مطرح دیگر هر ساله در این نمایشگاه اخرین تولیدات خود را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار می‌دهند.

بدون شک حضور در نمایشگاه و آشنایی با تولیدکنندگان مطرح جهانی و همچنین شرکت‌هایی که به عنوان سازندگان اصلی (OEM)، قطعات و متعلقات این سیستم‌ها را تولید میکنند میتواند به نتیجه‌گیری بهینه جهت عقد قرارداد در این زمینه منجر شود.

این رویداد توسط انجمن صنایع موتورهای احتراق داخلی چین، انجمن صنایع تجهیزات الکتریکی چین، جامعه الکتروتکنیکال چینی ها، اتحادیه صنایع مراکز دیتا چین، انجمن حفاظت از انرژی شانگهای میزبانی میگردد و مدیریت آن توسط شرکت نمایشگاهی رونکو RONCO انجام میگیرد.

این نمایشگاه یک بستر تجاری پیشرو  است که در آن رونمایی از تجهیزات، برقراری ارتباطات بین تولیدکنندگان و بازدیدکنندگان و عقد قرارد دادهای تجاری در زمینه‌ی موتورهای دیزل، دیزل ژنراتورها  و متعلقات سیستم‌های تولید برق رخ میدهد.

هر ساله بیش از ۳۷۰ شرکت داخلی و خارجی از چهل کشور مختلف در محیطی به مساحت ۳۲۰۰۰ متر مربع گرد هم میآیند. در طول سه روز برگزاری این نمایشگاه بیش از ۲۷ هزار نفر از بیش از ۴۵ کشور جهان از این نمایشگاه بازدید میکنند.

 

بیش از ۳۰۰ برند مطرح داخلی و خارجی چین که ذیلا به برخی از آنها اشاره میشود هر ساله در این نمایشگاه شرکت میکنند.

نمایشگاه GPOWER 2019

Cummins, Caterpillar, Kohler Power, Siemens, Wartsila, Mitsubishi, Volvo Penta,  Aksa Power, Perkins, Mecc, MAN, Tellhow, Tianjin Pauway, Kipor, Mpmc, Weichai, Yuchai, Mhi, FG Wilson, Sanvani, Googol, Power HF, Kangwo Power, Shanghai Diesel, VMAN, North General, BeiNei, Yunnei, Worldbest Kama, Technology, Henan Diesel, Shangyan Power, Xinshengan, Vigorous, Yunfei, San chai, Leroy-Somer, Marathon•Gexin, Center Machinery, HARSEN, AnHui EvoTec, Fasten Euenon, Wuxi Xingnuo, Basler, Heinzmann, Farrand, ComAp and Jones, SMARTGEN, Faraday Alternators, LIXISE,NTDEC,CNPC JCPC,FORTRUST,DOOSAN,DEEP SEA (DSE),DAEWOO, Liebherr, DEIF, Wuxi

Dingol, HOERBIGER, Pusheng Petroleum, HUALING XINGMA,Bayerische,Chevron,Emission,Kaixiang,Kwise,Marelli,Leegool,LOVOL,ZHUOHUI,Himoinsa,Crestchic,ENN Energy, Shandong Lucy.

Scroll to Top