لوله های فولادی ضد زنگ سوپر داپلکس Super duplex از آلیاژ های Fe-Ni-Cr هستند که از ریزساختار آهن آستنیتی در دمای اتاق تشکیل شده اند. این لوله های ضد زنگ سوپر داپلکس عموماً دارای ترکیبات مفیدی از فاز آستنیتی و آهن هستند. لوله های فولادی Super duplex چقرمگی و جوش پذیری بهتری نسبت به فولاد ضد زنگ معمولی نشان می دهند. لوله های فولادی ضد زنگ سوپر داپلکس استحکام بالاتر و مقاومت در برابر خوردگی بهتری نسبت به فولاد ضد زنگ دارند. عملکرد مهندسی خوب این لوله ها منجر به افزایش تعداد کاربرد ها، عمدتاً در محیط های خورنده مانند خطوط لوله گاز ترش و مخازن واکنش شیمیایی شده است. یکی از خدماتی که تیم الوندی ارائه می دهد، خرید و سورسینگ لوله های فولادی ضد زنگ سوپر داپلکس Super duplex از چین است. کافی است که سفارش خود را به تیم الوندی اطلاع دهید تا با کیفیت ترین لوله های فولادی ضد زنگ سوپر داپلکس را از چین وارد کنند.

واردات لوله سوپرداپلکس از چین به ایران

در هنگام جوشکاری لوله های فولادی ضد زنگ سوپر داپلکس Super duplex، ریز ساختار و خواص فلزات جوش به طور کلی با تنظیم ترکیب مواد پرکننده با موفقیت کنترل می شود. با این حال، ریزساختار ناحیه متاثر از حرارت (HAZ) تنها توسط چرخه های حرارتی اعمال شده تعیین می شود و به شرایط جوشکاری بسیار حساس است.

ترکیب شیمیایی لوله های فولادی ضد زنگ سوپر داپلکس 

UNS NoGradeCSiMnPSCrMoNiNOther
S32750۲۵۰۷۰.۰۳۰۰.۸۰۱.۲۰۰.۰۳۵۰.۰۲۰۲۴.۰/۲۶.۰۳.۰/۵.۰۶.۰۰/۸.۰۰۰.۲۴/۰.۳۲Cu:0.50
جدول مشخصات شیمیایی لوله Super duplex

خواص مکانیکی لوله های فولادی ضد زنگ سوپر داپلکس

HRBHB
۳۲۳۱۰
Hardness Max
Elongation
A5(%)
Tensile Strength
(MPa)
Proof Stress
۰.۲% (MPa)
GradeUNS No
۱۵۷۹۵۵۵۰۲۵۰۷S32750
خواص مکانیکی لوله سوپر داپلکس

کاربرد لوله های فولادی ضد زنگ سوپر داپلکس Super duplex ۳۲۷۵۰

این لوله های فولادی بدون درز کاربرد های متنوعی در صنایع مختلف در سراسر جهان دارند. لوله فولادی سوپر داپلکس  بدون درز ۳۲۷۵۰ مخلوط های کروم و مولیبدن با مقاومت بالا دارند و در برابر سوراخ شدن مقاوم هستند. بسیاری از صنایع لوله های فولادی ضد زنگ سوپر داپلکس Super duplex بدون درز را به دلیل مقاومت در برابر خوردگی، تنش و خوردگی شکاف ترجیح می دهند. لوله های بدون درز همچنین دارای خواصی مانند استحکام بالا و مقاومت در برابر خوردگی ناشی از اسید های آلی هستند. همچنین این لوله ها می توانند در برابر اسید های معدنی و محیط های کلرید مقاومت کنند. لوله های جوش داده شده سوپر داپلکس Super duplex 32750 در سکو های دریایی، اجزای مکانیکی و ساختاری، لوله کشی آب دریا، کارخانه های نمک زدایی، مبدل های حرارتی و صنایع فرآوری شیمیایی استفاده می شوند.

مزایای لوله های فولادی ضد زنگ سوپر داپلکس Super duplex

لوله های فولادی ضد زنگ سوپر داپلکس Super duplex مزایای زیادی دارند 

  1. این لوله ها در مقایسه با گرید های آهنی و آستنیتی مشابه با مقاومت در برابر خوردگی تجهیزات در محیط های حاوی کلرید مقاومت بسیاری دارد  و هزینه آلیاژ کمتری نیز نیاز دارد.
  2.  در بسیاری از موارد این گزینه، مورد استقبال ترین گزینه خریدار برای خرید لوله های فولادی ضد زنگ سوپر داپلکس Super duplex  با ضخامت های کمتر، بدون نیاز به کاهش کیفیت و عملکرد است.

سایز لوله های فولادی ضد زنگ سوپر داپلکس موجود در بازار

اندازه لوله های فولادی ضد زنگ سوپر داپلکس Super duplex  بنا به کاربردی که دارند متفاوت است و در ابعاد گوناگونی ساخته می شود.لوله های فولادی ضد زنگ سوپر داپلکس Super duplex به طور فزاینده ای به عنوان مصالح ساختاری در کاربرد های شیمیایی و پتروشیمی، در نیروگاه ها و غیره استفاده می شوند. این موضوع عمدتاً به دلیل مقاومت بالای آن ها در برابر خوردگی موضعی و همچنین به دلیل استحکام و چقرمگی بالا است. دو فاز لوله های فولادی ضد زنگ سوپر داپلکس Super duplex دارای خواص مکانیکی و ضریب انبساط حرارتی متفاوتی هستند و گرادیان تنش بالا می تواند از این تفاوت ها در شرایط کرنش یا پس از عملیات سطحی مختلف ناشی شود. وجود گرادیان های تنش بالا نیز ممکن است بر مقاومت خوردگی هر فاز و در نتیجه کل آلیاژ فلزی تأثیر بگذارد.

واردات لوله های فولادی ضد زنگ Super duplex از چین به ایران 

تیم الوندی با تجربه چندین ساله خود در سورسینگ لوله های فولادی ضد زنگ سوپر داپلکس Super duplex از چین، بهترین و با کیفیت ترین تولید کنندگان این محصول را می شناسد و می تواند تامین و ارزیابی های لازم برای واردات این محصول را از چین انجام دهد. 

لوله های فولادی ضد زنگ سوپر داپلکس Super duplex یکی از با کیفیت ترین محصولات موجود در بازار هستند به شرط آن که به صورت اورجینال و از تولید کننده اصلی خریداری شوند.

در مراحل سورسینگ لوله های فولادی ضد زنگ سوپر داپلکس Super duplex، تیم الوندی تمامی تولید کنندگان بالقوه را شناسایی می کند. برخی از تاجران خود را به نام تولیدکنندگان معرفی می کنند. مرحله دوم این است که این تاجران شناسایی و حذف شوند چراکه تهیه محصول بدون واسطه نه تنها باعث داشتن محصولی اصیل می شود، بلکه کمک می کند تا محصول با قیمتی ارزان تر تهیه شود. 

مرحله بعدی تعیین کیفیت و اعتبار تمامی تولید کنندگان است. در این مرحله تمامی تولید کنندگان رتبه بندی می شوند و در نهایت با توجه به رتبه ای که دارند، خرید محصول از آن ها انجام می شود.

انتخاب تولید کننده همچنین وابسته به میزان حداقل سفارش مشتری است. باید حداقل سفارشات مشتری با حداقل میزان فروش تولید کننده لوله های فولادی ضد زنگ سوپر داپلکس Super duplex ‌در چین هم خوانی داشته باشد.  البته تیم مذاکره کننده ارسالی توسط گروه الوندی می توانند تا حدی این محدودیت ها را جا به جا کنند.

اعتبار سنجی و پیدا کردن تولید کنندگان محصولات Super duplex از چین

در مرحله اعتبار سنجی تیم الوندی پس از بررسی سوابق تولید کننده، میزان بدهکاری، وام ها، رضایت مشتریان و غیره را بررسی می کند تا تولید کننده برتر انتخاب شود.

همچنین به درخواست مشتری، امکان آزمایش روی لوله های فولادی ضد زنگ سوپر داپلکس Super duplex در آزمایشگاه های استاندارد وجود دارد تا در نهایت محصول مورد تایید مشتری قرار گیرد. اگر محصول نهایی مورد پسند مشتری واقع شد سفارش ثبت می گردد.در صورتی که در طی فرآیند، نیازی به مترجم زبان انگلیسی، چینی و یا فارسی وجود داشته باشید، می توانید درخواست خود را  با کارشناسان تیم الوندی مطرح نمایید.

پیمایش به بالا