راه‌های ارتباطی ما با دوستان و مشتریان محترم صفحه اینستاگرام Iran_China_Bridge و همین وبسایت می‌باشد. معمولا در ابتدا جهت آشنایی پیام‌هایی در خصوص کسب اطلاع از طرفین رد و بدل شده و سپس اطلاعات فنی محصول مورد نیاز به عنوان بخش آغازین پروسه سورسینگ در چین در اختیار ما قرار می‌گیرد.

یکی از مشتریان محترمی که به تازگی به جمع ما پیوستند درخواست خرید شیرآلات پروانه‌ای با بدنه استنلس استیل ۳۱۶ و لاینر PTFE SS 316 BUTTERFLY VALVE)  داشتند و مشکل اصلی بحث زمانی برای تامین این کالا بود.

این مشتری محترم ابتدا اقدام به تامین و ساخت این کالا در داخل کشور نمودند که متاسفانه نمونه‌های تولیدی موفق به گذراندن تست‌های مربوطه نشد و غلیرغم از دست دادن زمان و هزینه ایشان مجبور به تامین کالا گردیدند.

در پروسه سورسینگ  در بسیاری از موارد در صورت صرف هزینه و وجود زمان کافی می‌توان به منابع دست اول با کیفیت و قیمت مناسب دست یافت. در اینجا ذکر این نکته ضروری است که همه‌ی اردرها امکان تامین از کارخانجات چینی را ندارند و بسیاری از کارخانجات معظم از قبول سفارشات با حجم کمتر از مینیمم اردر کارخانه امتناع می‌کنند.

در هر صورت پس از دریافت مشخصات فنی شیرآلات مورد نظر و پیداکردن سورس مناسب سفارش مشتری محترم ظرف مدت کمتر از دو روز آماده‌سازی شد.

خرید شیر پروانه ای از چین

پیشنهاد ما به مشتریان علاوه بر تامین کالا از سورس‌های معتبر، انجام بازرسی در چین پس از تولید کالاست. به هر حال با توجه به فضای همکاری شرکت‌های چینی با ایران و صرف هزینه‌های زیاد جهت حمل و ترخیص کالا در ایران، عدم تطابق کالا با درخواست مشتری هزینه‌های زیادی را به مشتریان تحمیل می‌کند. لذا یکی از اقداماتی که جهت اطمینان بیشتر از مطابقت کالا با درخواست باید انجام شود بازرسی در مبدا است. خوشبختانه امکان بازرسی در چین با استفاده از بازرس مقیم چین از مدت‌ها قبل برای مشتریان محترم فراهم گردیده و با انجام بازرسی با خیالی آسوده می‌توان نسبت به ارسال کالا به ایران اقدام نمود.

جهت هماهنگی انجام امور بازرسی در چین و یا استفاده ازخدمات ترجمه و استفاده از مترجم مقیم در چین لطفا با شماره ۰۹۳۷۲۸۸۹۵۱۲ تماس بگیرید.

در مورد سفارش شیرهای پروانه‌ای پس از معرفی سورس معتبر پیش پرداخت به فروشنده پرداخت شد. یکی دیگر از امکانات این مجموعه امکان ارسال حواله یوان و تسهیل نقل و انتقالات مالی مشتریان محترم می‌باشد تا در کمترین زمان پرداخت در چین انجام شده و سفارش اجرایی گردد.

در پایان ضمن تشکر از همراهی مخاطبین ارجمند خواهشمندیم در صورت نیاز به خدمات زیر در چین از طریق راه های ارتباطی ذکر شده با کارشناسان این مجموعه در ارتباط باشند:

  • سورسینگ در چین (پیدا کردن منابع مورد تایید جهت تامین کالای مورد نیاز)
  • مترجم در چین (جهت انجام امور صنعتی و همراهی مشتریان محترم در نمایشگاه‌ها، بازدید از کارخانجات، مذاکره با تولیدکنندگان چینی و…)
  • بازرس در چین (جهت انجام امور بازرسی حین ساخت، بازرسی پیش از حمل)
  • پرداخت در چین (انجام مبادلات مالی و ارسال حواله یوان)
  • ارسال کالا به ایران

پیمایش به بالا