در حین شیوع بیماریهای خطرناک مسری، مراکز بهداشت و درمان ممکن است به اعضای جامعه توصیه کنند که از ماسک های تنفسی استفاده کنند. بیشتر ماسک هایی که تولید می شود به طور کلی قادر به پوشاندن کامل دهان و بینی هستند.

ماسک های معمولی پزشکی با عنوان ماسک های جراحی معروف هستند. این ماسک های جراحی در برابر ذارت معلق عفونی در فضا مقاوم هستند و توسط متخصصان حوزه بهداشت و سلامت هنگام عمل های جراحی باید مورد استفاده قرار گیرند تا از خود و دیگران را در برابر شیوع بیماری های عفونی ناشی از هوا، مایعات بدن و ذرات معلق محافظت کنند.

ماسک های تنفسی پزشکی یا ماسک های جراحی برای پوشاندن دهان و بینی شما طراحی شده اند. آنها با موادی طراحی شده اند که می توانند ذرات بزرگ، ترشحات و … را مسدود کنند، همه این موارد ممکن است حاوی ویروس یا باکتری هایی باشد که برای شما مضر باشد.

با این حال، ذرات کوچک ممکن است هنوز هم بتوانند به یک ماسک پزشکی نفوذ کنند.

ماسک فقط با اندازه مناسب صورت شما کارآمد است، شکاف بین ماسک و پوست شما باعث می شود آلاینده ها وارد قسمت بینی شما شوند و باعث ایجاد مشکلات سلامتی می شوند.

دستگاه تولید ماسک تنفسی

نکته‌ی مهم در خرید و راه اندازی دستگاه تولید ماسک تنفسی یکبار مصرف با مراجعه به صورت جنرال به یک شرکت تریدر در چین که مدعی تامین خطوط تولید در چین می‌باشد اجزا و قطعات مختلف از کارخانجات تامین شده و در قالب یک پکیج به فروش می‌رسد.

در مبحث سورسینگ کالا هر بخش از خط تولید از تولیدکننده‌ متخصص در همان بخش تامین خواهد گردید که بالطبع در کاهش هزینه‌ی تمام شده برای مصرف کننده تاثیر به سزایی دارد.

همچنین به واسطه‌ی خرید مستقیم از کارخانه در چین و ارتباط مستقیم خریدار و تولیدکننده‌ی چینی ریسک طرف شدن با شرکت‌های بدون پشتوانه و کلاهبردار کاهش می‌یابد. در خصوص تهیه دستگاه تولید ماسک تنفسی از چین برای خریدار، این دستگاه با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت،  با توان حداکثر تولید ۶۰۰ عدد ماسک یکبار مصرف در هر ساعت تهیه و در اختیار ایشان قرار داده شود.

پیمایش به بالا