خرید تنگستن کارباید از چین

تنگستن کارباید (Tungsten carbide)  یک ترکیب شیمیایی از تنگستن و کربن با تعداد اتم‌های برابر می‌باشد.

با توجه به خواص فیزیکی و شیمیایی منحصر به فرد رنج وسیعی از کاربردها برای این ترکیب قابل استفاده می‌باشد. فرمول شیمیایی این ترکیب WC بوده که در گریدهای مختلف و با توجه به کاربردها به شکل‌های متنوع قابل ارایه به مصرف کنندگان است.

خرید تنگستن کارباید از چین

این ترکیب در حالت پایه به شکل پودر خاکستری رنگی هست که میتوان از آن در فرایندهایی جهت استفاده به عنوان ابزار برش یا ساخت قالب های صنعتی و همچنین پوشش بر روی فلزات پایه استفاده نمود.

استحکام بالای این ترکیب به حدی است که در برش و پرداخت سایر ترکیبات فولاد گزینه‌ی مناسبی است. استحکام این ترکیب تقریبا دوبرابر فولاد می‌باشد و چگالی آن هم تقریبا دو برابر فولاد است.

با توجه به بازرسی‌ها و ارزیابی‌های متعددی که از کارخانجات و کارگاه‌‌های تولید کننده‌ی این ترکیبات و ملزومات آن داشتم و تولیدکنندگان معرفی شده رضایت مشتریان را به همراه داشته تصمیم گرفتم در این خصوص توضیحاتی به سایر مشتریان محترم که شاید به این موضوع علاقه‌مند هستند ارایه نمایم.

 

خرید تنگستن کارباید از چینخرید تنگستن کارباید از چین

یک از مشتریان محترم با ارسال نقشه‌های ساخت قالب تنگستن کارباید تقاضای معرفی تولیدکننده‌ی این قالب‌ها را داشت. پس از بررسی چند کارخانه و کارگاه با توجه به تجربیات کار سورسینگ،  نهایتا یکی از تولیدکنندگان که محصولات با کیفیت و قیمت مناسبی را عرضه میکرد انتخاب و به مشتری معرفی گردید.

مطالب و خواسته‌های مشتری به این تولید کننده انتقال داده شد و به صورت حضوری از امکانات ساخت و کیفیت محصولات تولیدی بازرسی صورت گرفت.

قالب‌ها درمدت زمان معقولی ساخته و از طریق ارسال هوایی به دست مشتری در ایران رسید. یکی از مشکلات مشتریان ایرانی بحث پرداخت وجه و نقل و انتقالات مالی با سایر کشورها از جمله چین می‌باشد. برای این منظور هم با توجه به امکان پرداخت وجه در ایران هم سرعت کار بالاتر رفته هم دردسرهای ارسال حواله و برگشت و تحمیل سایر هزینه‌ها به مشتری کمتر می‌شود.

در مواردی که مشتریان عجله و شتاب زیادی برای دریافت سفارشات خود دارند ارسال هوایی تنها گزینه‌ می‌باشد. جهت ارسال مرسولات با حجم و وزن پایین یا ارسال نمونه از چین معمولا ارسال مسافری از چین هم گزینه‌ی قابل قبولی است.

 

خرید تنگستن کارباید از چینخرید تنگستن کارباید از چین

یکی دیگر از کاربردهای متنوع این ترکیب شیمیایی تیغه‌های برش تنگستن کارباید می‌باشد. تیغه‌های تنگستن کارباید در صنایع مختلف از جمله برش شیشه و کاغذ و… استفاده می شود.

به عنوان نمونه یکی دیگر از مشتریان با سفر به چین و همراهی من به عنوان مترجم و راهنما کارخانه‌ها و کارگاه های تولید کننده‌ی این تیغه ها را بررسی و پس از ارزیابی نهایی سفارش و خرید را از کارخانه‌ی مورد تایید انجام داد. در این مورد هم امکان ارسال و پرداخت در ایران برای مشتری فراهم گردید.

 

یکی دیگر از کاربردهای تنگستن کارباید پوشش قطعاتی که در معرض خورندگی قراردارند می‌باشد. به عنوان نمونه نشیمنگاه شیرآلات دروازه‌ای با پوشش تنگستن کارباید به استاندارد لازم جهت مصرف خاص خود میرسند.

دستگاه‌های پوشش تنگسن کارباید این ترکیب را در لایه‌هایی با ضخامت در حد یک میکرون و با یکنواختی کامل بر روی فلزات پایه میچسبانند. امکان تست این چسبندگی هم در کارخانه‌های معتبر به وسیله‌ی دستگاه‌های دیگری وجود دارد.

در خصوص دستگاه‌های تست چسبندگی تنگستن کارباید در اینستاگرام تصاویری در این خصوص قرار دادم.

 

در هر صورت و با توجه به توضیحات بالا اگر در زمینه تامین یا معرفی تولیدکنندگان تنگستن کارباید، دستگاه‌های پوشش تنگستن کارباید، انجام خدمات مربوط به پوشش، تیغه‌های تنگستن کارباید، دستگاه تیز کردن تیغه های تنگستن کارباید تهیه و ساخت قالب‌های تنگستن کارباید نیاز به اطلاعات یا خدماتی داشتید حتما با من در تماس باشید.

پیمایش به بالا